Contact

Libra Revalidatie & Audiologie heeft diverse locaties in Noord-Limburg, Midden-, West- en Zuidoost-Brabant. Bel voor algemene vragen en vragen over verwijzing naar ons algemene telefoonnummer: 088 - 31 32 000.

Revalidatie Blixembosch Eindhoven

088 - 31 32 000
blixembosch@libranet.nl

 

Audiologie Eindhoven


088 - 31 33 100
aceindhoven@libranet.nl

 

Hoorinfotheek Eindhoven


088 - 31 33 100
eindhoven@hoorinfotheek.nl

 

Revalidatie Leijpark Tilburg

088 - 31 32 000
leijpark@libranet.nl

 

Audiologie Tilburg

088 - 31 33 200
actilburg@libranet.nl

 

Audiologie Breda


088 - 31 33 160
acbreda@libranet.nl

 

Revalidatie Weert


088 - 31 32 000
weert@libranet.nl

 

Audiologie Uden


088 - 31 33 100
acuden@libranet.nl

 

't Kwetternest Uden

088 - 31 33 140
kwetternest@libranet.nl

 

Bestuur en Staf

088 - 31 32 000
info@libranet.nl